Wielka wyprzedaż!

Suknie ślubne dostępne w salonie w cenie 300 – 1200 zł

Promocja trwa do 31.03.2019 r.

 

Suknie ślubne

Jednym z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu każdej kobiety jest dzień, w którym wychodzi za mąż. Na tę okazję wymagany jest wyjątkowy strój. Suknie ślubne można tanio uszyć lub kupić gotowe modele właśnie u nas. Nie tylko posiadamy szeroki wybór tych wspaniałych strojów (ok. 200 gotowych modeli), ale także głowy pełne milionów pomysłów, dzięki czemu możemy stworzyć lub przerobić suknię ślubną tak, by stała się tą jedyną, wymarzoną. Nasza pracownia znajduje się w Warszawie, jednak na przymiarki przyjeżdżają do nas także przyszłe Panny Młode z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Nie brakuje sukien dla Pań, które uwielbiają koronkę lub dla tych, które preferują gładkie materiały. Prezentujemy fasony princessa, syrena, empire oraz inne, dzięki którym będzie można w odpowiedni sposób podkreślić figurę przyszłej Panny Młodej. Oferta obejmuje zarówno modele dla puszystych, jak i dla kobiet o różnych, nawet trudnych typach sylwetki. Jako salon i pracownia krawiecka możemy zaproponować nie tylko szeroki wybór kreacji, ale także bardzo korzystne warunki cenowe. W salonie można znaleźć również ofertę wyprzedażową, dzięki czemu ceny strojów wynoszą nawet 300 zł!

Nasz zespół oferuje fachowe doradztwo, profesjonalny projekt, świetne ceny, precyzyjne szycie i dokładne poprawki. Szyjemy tanie suknie ślubne na miarę oraz sprzedajemy gotowe modele, w których możemy wprowadzać poprawki krawieckie. Stworzymy idealną kreację zarówno dla szczuplejszych osób, jak i dla puszystych.

 

 

Malaga

 

 

Girona

 

 

Leticia

 

 

Olinda

 

 

Magdalena

 

 

Callao

 

 

Antares

 

 

Artemida

 

 

Princess Caroline

 

Modele z lat ubiegłych – z przyjemnością zrealizujemy na życzenie klientki

Aurora – pozostałe propozycje

 

D’Zage

 

Belice

 

Veromia

 

Co wybierzesz? Odkryte plecy, dekolt amerykański bądź w kształcie łódki lub serca, a może skierujesz się w stronę stylu: romantycznej zwiewności, nowoczesnej prostoty, tradycyjnej księżniczki, oryginalnego boho popularnego w 2018 roku? Lubisz gładkie stylizacje, a może marzy Ci się koronka na całej kreacji? Niezależnie od tego, o czym marzysz, dostarczymy Ci dokładnie taką suknię ślubną, która doskonale będzie do Ciebie pasować. Nie ma też znaczenia to, jaki nosisz rozmiar oraz jaki masz typ figury. Mamy w zanadrzu wiele pomysłów oraz rozwiązań dla puszystych, dla kobiet, które mają figurę klepsydry, trójkąta, prostokąta, koła. Oferujemy także krótkie kreacje lub długie, do ziemi. Wydobędziemy Twój wewnętrzny blask, a samo założenie tego stroju wywoła u Ciebie wiele pozytywnych emocji.

Podążamy za nowymi trendami w modzie, a z drugiej strony wiemy, jak ważne jest przywiązanie do tradycji. Możemy zatem łączyć standardowe kroje z nowoczesnymi tkaninami, koronkami oraz niestandardowymi stylami. Dbamy o każdy detal, poczynając od projektów, po ostatnie poprawki, jednocześnie zwracając uwagę na to, by oferta była tania. Oddaj się w ręce ludzi z pasją, dla których stworzenie dla Ciebie kreacji na ten jedyny, wyjątkowy dzień, będzie wspaniałym zadaniem realizowanym z przyjemnością oraz profesjonalizmem. Istnieje szeroki wybór ślubnych kreacji: od krótkich, przez te nad kostkę, aż po zakrywające całkowicie stopy, z ciągnącym się trenem. Nie ma znaczenia, czy przygotujemy kreację dla osób o większej, puszystej figurze, czy dla kobiet o smukłej sylwetce.

W salonie i pracowni krawieckiej tworzymy idealny wizerunek kobiety jako Panny Młodej. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby Klientek, doradzając najlepsze rozwiązania według wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez lata. Tylko my oferujemy tak atrakcyjną, tanią ofertę cenową w Warszawie na suknie ślubne. To tutaj znajduje się nasz salon, wypożyczalnia i pracownia, a zatem zapraszamy do odwiedzenia nas i wybrania wymarzonej kreacji.