Suknie wieczorowe

Piękno może być wyrażane na różne sposoby. My odzwierciedlamy je poprzez projektowanie oraz szycie na miarę sukien wieczorowych, które są dla nas unikalnymi dziełami na wyjątkowe okazje. Suknie wieczorowe zakłada się zarówno, gdy wybieramy się na przyjęcie formalne, jak i na wydarzenie, na którym obowiązuje styl semi-formal. Możemy zatem śmiało poruszać się po całej palecie kolorystycznej oraz fasonach pięknych, damskich strojów.

Możemy zaprojektować oraz uszyć strój balowy, w kształcie litery A, w fasonie syrenki lub empire, a także strój z rozkloszowaną lub luźną spódnicą, do ziemi lub przed kostkę, z trenem lub gorsetową górą, eksponując wszystkie wdzięki i zakrywając ewentualne niedoskonałości. Przygotujemy strój na bal, przyjęcie weselne, galę, bankiet, festiwal, studniówkę oraz inne, wyjątkowe wydarzenia.

Dokładamy wszelkich starań już na etapie projektowania, uwzględniając wszystkie wymagania oraz oczekiwania naszych Klientek. W celu stworzenia wyjątkowego stroju umawiamy się na przymiarkę i fachowym okiem doradzamy najlepsze rozwiązania. Co najważniejsze, cały czas mamy kontakt z Klientką, uwzględniając ewentualne poprawki krawieckie i życzenia. Nasza pracownia znajduje się w Warszawie — zapraszamy do odwiedzenia salonu bądź do kontaktu i umówienia się na wizytę w konkretnym dniu.

Roxanne

Gemini

Grace

Pozostałe projekty